Paco da yazar asked 4 ay ago

1. Bu bölüm okunurken ASELSAN, TAI , TUSAŞ gibi şirketlerin okula gelip mülakat yaptığı doğru mu? Eğer doğruysa bu mülakat ne zaman ve mülakata katılmak için şartlar nelerdir?
 
2. Ne kadar doğru olduğunu bilmemekle beraber araştırıp herhangi bir bilgiye ulasamadığım için sormak istiyorum. Bu bölümü bitirdikten sonra pilot olabilmek için iki sene okumanın yeterli olduğu doğru mu?
 
3. Elbette bir bölümün zorluğu subjektiftir fakat kendini geliştirmek ve diğer aktivitelere zaman ayirabilmek için bölüm öğrencileri ne kadar zaman ayırabiliyor merak ediyorum.
 
4. Bu bölüm akreditasyona sahip mi?
 
5. Erasmus ve exchange programları için sağlanması gereken şartlar bölümden bölüme değişiyor mu yoksa sabit mi ve bu şartlar nelerdir?
 
6. Okulun sitesini çap  ve yandal imkanlarına bakmak için ziyaret ettiğimde bu bölüm ile iktisat bölümünün birlikte okunamadığını öğrendim. İktisat da bir diğer ilgi duyduğum alan ve üniversitede ilgilenmeyi çok istiyorum. Bu konuda bir öneriniz var mı?
 
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim hocam :). Özellikle 1. ve 6. sorular benim için onemli. Saygılar.