Enyeniodtulu asked 6 ay ago

Merhaba,
ODTÜ’nün iktisat bölümü aday öğrenciler için hazırladığı katalogda 18 tane seçmeli ders görünüyor. Bu derslerin kaçı serbest kaçı bölüm içi seçmeli acaba? Bu konu benim için önemli, yardımcı olursanız çok sevinicem.
Birde buna ek olarak en güzel kızlar nerelerde takılır, hangi topluluklara gider yardımcı olabilir misiniz? Lisede erkek yurdunda kaldım pek tecrübeli değilim bu konularda, biraz el ayak titremesi de mevcut. Okula geldiğimde çok yalnızlık çekmek istemiyorum liseden sonra da erkek ortamı sıktı biraz, yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

1 Answers
atakansahin Staff answered 6 ay ago

Selamlar,
18 seçmeli dersin en az 11 tanesini bölüm içinden seçmek zorundayız. Geriye kalan 7 tanesinin de en fazla 4 tanesi serbest seçmeli olabilir, geriye kalanlarını İİBF bölümlerinin seçmeli dersi ile değerlendirebilirsin.
Can alıcı soruya gelelim 🙂 Emin ol ODTÜ’ye gelmeden önce senin gibi düşünen yüzlerce kişi var. Okula ve ortama alışma süreci herkes için farklı tabii ama binlerce kişi içinden kesinlikle kendine yakın hissedeceğin bir arkadaş ortamı kuracaksın. Güzel kızlar nerede mi takılır? Kalbinin götürdüğü yerde…
Dönem başladığında seninle tanışmak çok isteriz! İyi tatiller.