selinsdeniz asked 4 ay ago

Merhaba,odtüde yurtlara yerleştirilirken hiç seçim hakkımız oluyor mu?Örneğin bazı odaların içinde banyo olmadığını katta ortak bulunduğunu,bazı odalarda ise banyo olduğunu okudum.Biz sadece içinde banyo olanları istediğimizi belirtirsek dikkate alıyorlar mı?Veya kaç kişilik oda istediğimizi vb.

1 Answers
Yigit Ozturk Staff answered 4 ay ago

Merhabalar Selin,
Bu konunun senin için çok önemli olduğunu tahmin ettiğim için biraz araştırma sonucunda bütün ayrıntıların yer aldığı bir internet sitesi buldum. Aşağıya bıraktığım linkteki 5. madde merak ettiğin tüm sorulara cevap veriyor.
http://yurtlar.metu.edu.tr/2019-2020-basvuru-ve-kayit-kilavuzu
Her şey gönlünce olsun umarım bu sene sen de ailemizin bir parçası olursun.